Forum Cyfrowej Administracji Publicznej

o Forum w skrócie

W dniu 10 października 2019 roku w Warszawie w Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D odbędzie się druga edycja największego wydarzenia dla sektora publicznego – II Forum Cyfrowej Administracji Publicznej (FCAP 2019).

Wartością dodaną dla uczestników będzie fakt, że w tym samym miejscu i czasie odbędzie się największa impreza IT w Polsce dla ponad 2000 ekspertów IT - Dell Technologies Forum 2019 !

Temat przewodni FCAP 2019: "Kwantychizacja i cyfrowa transformacja administracji !" - główym speakerem będzie prof. Andrzej Dragan z Uniwersytetu w Singapurze, który wygłosi unikalny wykład dla administracji !

Korzyści udziału w FCAP 2019:
•    Udział w unikalnym a zarazem największym wydarzeniu dla administracji w Polsce
•    Udział w inspirujących sesjach wykładowych  dla sektora publicznego
•    Poznanie najważniejszych trendów i zjawisk wpływających na codzienne życie obywateli
•    Pozyskanie najlepszej wiedzy z zakresu ewolucji technologii i zarządzania IT
•    Możliwość wymiany doświadczeń z profesjonalistami i ekspertami IT, co pozwoli szybciej wprowadzić Twoją instytucję publiczną w erę prawdziwej transformacji !

•    Uzyskanie certyfikatu uczestnictwa w FCAP 2019

 

O Forum

W dniu 10 października 2019 roku w Warszawie odbędzie się druga edycja największego wydarzenia dla sektora publicznego – Forum Cyfrowej Administracji Publicznej. 

Głównym celem Forum to zderzenie potrzeb oraz oczekiwań wszystkich zainteresowanych cyfryzacją polskiej administracji. Z jednej strony są to rozmowy o  przyszłość i wyzwaniach technologicznych cyfrowej instytucji publicznej ale z drugiej, zwracamy uwagę na kompetencje i innowacje które diametralnie zmieniają życie nasz wszystkich – obywateli Polski.

Forum organizowane jest jako niezależne wydarzenie, ale co warto zaznaczyć, od roku logistycznie stowarzyszone z jedną z największych imprez IT w Polsce pt. DELL Technologies Forum. Koncepcja realizacji naszego wydarzenia, obok tak dużej branżowej konferencji, ma za zadanie pokazać naocznie uczestnikom FCAP w którym kierunku podążają zmiany kluczowych rozwiązań ICT w Polsce i na Świecie (EXPO).

Program Forum wspiera Rada Programowa w której skład wchodzą:

prof. Janusz Zawiła-Niedźwiecki - Szef Rady Programowej, Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Arkadiusz Lefanowicz - v-ce Szef Rady Programowej, Fundator i Przewodniczący Rady Fundacji IT Leader Club Polska, Członek Grupy Roboczej ds. Kompetencji Cyfrowych Administracji Publicznej przy Ministerstwie Cyfryzacji

dr inż. Robert Pławiak - Prezes Fundacji IT Leader Club Polska

płk SG Mariusz Kijowski - Dyrektor Biura Teleinformatyki Komendy Głównej Straży Granicznej

dr inż. Andrzej Pawlak - Dyrektor Biura Informatyki i Łączności Centralnego Zarządu Służby Więziennej

Szymon Wiśniewski - Dyrektor Departamentu Zarządzania Strategicznego Ministerstwa       Finansów

Ewelina Gładki - Manager Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu  Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego

Maciej Bułkowski -  Dyrektor Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego\

Agnieszka Aleksiejczuk - Dyrektor Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Partnerzy

Znajdź nas

na Facebook'u